Jak zmobilizować byłego partnera do płacenia alimentów na dzieci? Doradztwo prawne w Krakowie, porady prawne – adwokat prawo rodzinne

Należysz do grona samotnych matek, które muszą pracować po kilkanaście godzin dziennie, aby utrzymać swoje dzieci, ponieważ twój były partner nie poczuwa się do odpowiedzialności i nie płaci alimentów? Musisz skończyć z pobłażaniem człowiekowi, który ma prawny obowiązek, aby łożyć na swoje potomstwo. Koniecznie udaj się do kancelarii, która prowadzi doradztwo prawne w Krakowie.

 

Dzięki temu dowiesz się jakie kroki powinnaś podjąć, aby wyegzekwować pieniądze od byłego partnera. Oczywiście istnieje możliwość, aby wybrany przez Ciebie adwokat stał się pełnomocnikiem podczas rozprawy. Prawo rodzinne jest dość skomplikowane i mimo najszczerszych chęci nie będziesz w stanie samodzielnie zaprezentować się w sądzie tak profesjonalnie jak zrobi to specjalista. Kraków jest miejscem, gdzie kancelarie, w których można uzyskać porady prawne są niemal na każdym kroku, dlatego nie warto zwlekać i należy jak najszybciej udać się po pomoc do specjalisty. Nawet jeśli były partner twierdzi, że nie ma pracy i środków do płacenia alimentów, to istnieją rozwiązania, dzięki którym mimo wszystko Twoje dzieci otrzymają pieniądze na normalne funkcjonowanie.

Możesz również polubić…